Bidenův režim provádí ozbrojené razie v domovech obyvatel, kteří mu nefandí

globe-32299_960_720

Zatímco naše média a většina našich politiků předvádí chorobnou hysterii vůči Rusku, Bidenův režim v klidu provádí ozbrojené razie v domovech Američanů, kteří se účastnili demonstrací před Kapitolem.

Naposledy k tomu došlo 28. dubna na Aljašce, kdy ozbrojená jednotka FBI vyrazila v 9 ráno dveře a zaútočila na dům manželů Hueperových, zatímco ještě spali. Poté je přes dvě hodiny vyslýchali pod namířenými zbraněmi, aniž by ukázali povolení k prohlídce.

V rozhovoru pro místní rozhlasovou stanici KSRM-AM uvedla Marilyn Hueperová, že ozbrojený tým FBI složený nejméně z deseti agentů hledal notebook demokratické političky Nancy Pelosiové, který měl údajně zmizet 6. ledna při demonstracích před Kapitolem.

Manželé Hueperovi podle svého vyjádření nikdy do Kapitolu nevstoupili a nikdy se nedostali blíže než 100 metrů od areálu.

Zásah byl veden velmi surově a necitlivě. Manželé první hodinu ani netušili, o co vůbec jde.

„Asi víš, proč jsme tady“, utrousili až po dlouhé době. Když Marilyn odvětila, že netuší, řekli „No jsme tady pro notebook Nancy Pelosiové.“

Když chtěla Marilyn vidět povolení, bylo jí řečeno, že se na něj „bude moci podívat až později“ a následně byla obviněna z toho, že je údajně ženou viděnou na fotografii z uvnitř Kapitolu.

Fotografie byly nekvalitní, a přesto bylo poznat, že se jedná o zcela jinou ženu. Marilyn řekla, že nevypadá jako vyfocená žena a i když se snažila zachovat vážnost, nemohla si pomoci a musela se zasmát bizarním obviněním agentů.

The Alaska Watchman uvádí, že manželům nebylo přečteno žádné obvinění, ani nebyli obviněni z žádného trestného činu a agenti odešli bez omluvy po třech hodinách.

S sebou odnesli ženin mobilní telefon a notebook.

Manželé se účastnili demonstrace 6. ledna před Kapitolem. Na tyto lidi nyní začal v USA horlivý hon. Bidenův režim se tímto a dalším zastrašováním snaží umlčet své odpůrce.

Messin

 

 

 

Zdroj: https://www.infowars.com/posts/heavily-armed-fbi-goon-squad-storms-alaska-couples-house-looking-for-pelosis-laptop/