Bývalý guvernér Minnesoty: Kolaps WTC byla řízená demolice

globe-32299_960_720

Bývalý guvernér státu Minnesota Jesse Ventura v radio talk show ve středu prohlásil, že zřícení WTC mu připadá jako řízená demolice, zdůraznil i onu neuvěřitelně krátkou dobu, za kterou se struktura obou věži Twin Towers rozpadla doslova na prach.

Jesse Ventura to řekl v show Alexe Jonese (záznam na YouTube první část, druhá část,mp3 ).

„Nelíbilo se mi to, už když k tomu došlo, ale byl jsem tak šokován, že se něco takového vůbec stalo, tak se omlouvám, ale nevěnoval jsem tomu dost pozornosti.“, řekl Ventura a dodal, že sledování filmu Loose Change a naléhání jeho syna se stalo katalyzátorem jeho probuzení.

„Z mého hlediska nebyly a nejsou otázky kolem 11. září zodpovězeny“, řekl Ventura a pak zdůraznil zřícení WTC7, 47-mi patrového mrakodrapu, který se spadl do své vlastní stopy v pozdním odpoledni 11. září 2001 – za dobu 6.5 vteřiny, tedy za dobu víceméně totožnou s volným pádem tělesa ve vzduchu ze stejné výšky jakou ona budova měla, dokud ještě stála.

„Dvě letadla narazila do dvou budov…ale jak je možné že o 5 hodin později spadla ta třetí?….Jak mohla ta budova jen tak implodovat do své vlastní stopy o 5 hodin později – to je má první otázka – a komise 11. září tomu nevěnovala ani stránku ve své tlusté zprávě.“

Ventura se pak zamýšlel nad tím, jak je možné, že všechny tři budovy spadly rychlostí blízkou volnému pádu.

Pak se také zabýval otázkou, jak je možné, že hořící letecké palivo roztavilo ocel.

„Letecké palivo je ze čtyř pětin petrolej – což není látka, která by hořela při vysoké teplotě – a oni chtějí abychom uvěřili, že to roztavilo ony nosníky ze stavební oceli a způsobilo, že se ty budovy slisovaly k zemi palačinkovým kolapsem?“

„Byl jsem tam ani ne dva týdny poté a žádné ony ‚palačinky‘ jsem neviděl – nebyly by tam nakupeny v té obrovské mase na sobě? A místo toho se všechno rozpadlo na prach – když se na to podíváte z tohoto hlediska, nic z toho nedává smysl“, řekl Ventura.

„Nikdy předtím v historii oheň nezpůsobil, aby se budova zřítila k zemi tak, jako tyto.“

„Když se podíváte na pád budov ve zpomalených záběrech a pak to porovnáte s řízenou demolicí onoho hotelu v Las Vegas, obojí vypadá stejně.“ (analýza kolapsu budov ZDE)

Ventura se tak zařadil po bok již poměrně velkého množství lidí – včetně renomovaných stavebních inženýrů, architektů či fyziků a i celebrit – kteří se nespokojují s oficiální verzí a pokládají palčivé otázky. Řekl, že korporátní média budou pokračovat v zakrývání fakt o 11. září, ale že množství důvěryhodných lidí, kteří o otázkách mluví a rozšiřují o věci vědomosti a osvětu, může nakonec sklidit úspěch.

„Nechceme ztratit naši zemi, nakonec, je to stále naše země a dokud nás neodstraní, stále máme určitou moc“, uzavřel Ventura.

Celé více než hodinové interview s Jesse Venturou je zajímavé – nejen ony pasáže o 11. září – rozhodně stojí za poslech. Podobné názory krátce rekapituloval v interview s Kevinem Barrettem – dalším z prominentních proponentů pravdy o 11. září – „Měl jsem na sebe vztek, že jsem věci (kolem 11. září nezačal chápat dříve, protože tehdy jsem byl v mocenské pozici a mohl bych něco dělat.“ A mluvil též o svých zkušenostech v politice „Nenazval bych sám sebe ‚politikem‘, ale ‚státníkem’…protože politika není má osobní kariéra“ (záznam ZDE)

Jesse Ventura je také autorem čerstvého bestselleru „Don’t start the revolution without me“ (Nezačínejte revoluci beze mě), který je ale patrně tak silné kafe, že i přes to, že je ve Spojených státech velice známou osobou, bylo velice těžké sehnat vůbec nějaké nakladatelství, které by chtělo knihu vydat. (více informací ZDE)

V AJ informace na: prisonplanet.com a http://911blogger.com

Článek vyšel na tomto blogu: http://911blog.yweb.sk/402/Byvaly-guverner-statu-Minnesota-Kolaps-WTC-byla-rizena-demolice.html