Padesát osm „přiznaných“ útoků pod falešnou vlajkou (2)

globe-32299_960_720

 

Prezidenti, premiéři, kongresmani, generálové, špioni, vojáci a policie PŘIZNALI teroristické útoky pod falešnou vlajkou – 2. část

(27)

Podobnou „psychologickou operací“ CIA byla příprava manuálu pro nikaragujskou Contra, které CIA radila jak na to. Podle CIA měla Contra  zavraždit někoho ze svých řad, za účelem vytvoření „mučedníka“. Manuál byl prověřen americkou vládou a dostalo se mu publicity v AP, Washington Postu a dalších médiích. Dokonce i během prezidentské debaty v roce 1984 byl Ronald Reagan konfrontován s následující otázkou:

V tuto chvíli jsme konfrontováni s mimořádným příběhem partyzánského manuálu CIA pro opozici vůči Sandinistům, kterou podporujeme, který obhajuje nejen atentáty na Sandinisty, ale také najímání zločinců k vraždění partyzánů za účelem vytvoření mučedníků.

(28)

Jeden výzkumný indonéský tým vyšetřoval násilné nepokoje, k nimž došlo v roce 1998, a došel k závěru, že „do nepokojů byli zapojeni armádní činitelé a že některé z nepokojů byly záměrně vyprovokovány.“

(29)

Vysocí ruští vojenští a zpravodajští důstojníci přiznali, že KGB vyhodila do vzduchu obytné domy kvůli ospravedlnění invaze do Čečenska v roce 1999. Podívejte se na tuto zprávu a tuto diskusi.

(30)

Jak uvádí BBC, AP a New York Times, makedonští úředníci připouštějí, že vláda chladnokrevně zabila 7 nevinných přistěhovalců a předstírala, že byli bojovníky Al-Kaidy, pokoušející se spáchat atentát na makedonské policisty, aby se takto zapojila do „války proti terorismu“.

(31)

Na summitu G8 v italském Janově v červenci 2001 byli nafilmováni černě odění rváči, jak vyskakují z policejních aut. Dále byl viděn italský poslanec „nesoucí železné tyče na policejní stanici“. Následně vysocí policejní důstojníci z Janova přiznali, že během summitu G8 policie umístila dva Molotovovy koktejly a předstírala bodnutí policisty, aby ospravedlnila násilný zákrok proti demonstrantům.

(32)

USA lživě obvinily Irák z jeho zapojení do útoků z 11. září 2001 (9/11) – jak ukazuje zpráva ministra obrany – jako jedno z hlavních ospravedlnění zahájení války proti Iráku. Dokonce i poté, co samotná komise pro 9/11 přiznala, že neexistuje žádná spojitost, řekl Dick Cheney, že jsou „ohromující“ důkazy o tom, že Al-Kaidá měla vztah k režimu Saddáma Husajna, které Cheney „pravděpodobně“ nedal komisi k dispozici, a že média „nesplnila své úkoly“ v informování o takových vazbách. Nejvyšší američtí vládní představitelé nyní přiznávají, že irácká válka byla skutečně zahájena kvůli ropě…nikoliv kvůli 9/11 nebo zbraním hromadného ničení. Navzdory předchozím tvrzením o „osamělých vlcích“, nyní říká také mnoho amerických vládních úředníků, že 9/11 byl státem podporovaný teror; ale Irák není státem, který podporoval únosce.  Mnoho amerických představitelů tvrdilo, že 9/11 bylo operací pod falešnou vlajkou, spáchanou nebezpečnými prvky americké vlády… Ale takové tvrzení je nad rámec této diskuse. Klíčovým bodem je, že USA z toho falešně obvinily Irák, i když věděly, že s tím Irák nemá nic společného.

(33)

Ačkoliv nyní FBI připouští, že antraxové útoky v roce 2001 byly provedeny jedním, nebo více americkými vládními vědci, vysoký představitel FBI říká, že FBI bylo ve skutečnosti řečeno činiteli z Bílého domu, aby vinu hodila na Al-Kaidu (vzpomeňte, jak vypadaly antraxové dopisy). Vládní úředníci také potvrzují, že snažili antrax spojit s Irákem, aby ospravedlnil změnu režimu v této zemi.

(34)

Podle Washington Post indonéská policie přiznala, že indonéská armáda v roce 2002 zabila americké učitele v Papui a vinu hodila na separatistické papuánské skupinu, aby bylo možné jí zapsat na seznam teroristických organizací.

(35)

Uznávaný bývalý indonéský prezident rovněž připustil, že vláda pravděpodobně měla také prsty v bombových útocích na Bali.

(36)

Policie na summitu EU v Řecku v roce 2003 byla nafilmována, jak nastražuje Molotovovy koktejly na mírové demonstranty.

(37)

Bývalý právník ministerstva spravedlnosti John Yoo v roce 2005 prohlásil, že USA by měly pokračovat v ofenzívě proti Al-Kaidě, „vytvořené našimi zpravodajskými službami jako falešná teroristická organizace. Mohly by mít vlastní internetové stránky, náborová střediska, výcvikové tábory a benefiční operace. Mohly by také spustit falešné teroristické akce a nárokovat zásluhy z reálných teroristických útoků, pomáhajíc zasít zmatek do řad Al-Kaidy, působit agenty s dvojitými identitami a zpochybňovat platnost komunikací.“

(38)

Podobně v roce 2005 profesor John Arquilla na Námořní postgraduální škole – renomovaný americký obranný analytik, vynálezce pojmu „netwar“ – požadoval od západních zpravodajských služeb vytvoření nového pseudo-gangu teroristických skupin – jako způsobu poddolování „skutečné“ teroristické sítě. Podle držitele novinářské Pulitzerovy ceny, žurnalisty Seymoura Hersche, byla Agquillova strategie pseudo-gangu Pentagonem už zrealizována :

„V rámci nového Rumsfeldova přístupu mi bylo řečeno, že vojenským agentům USA v zahraničí bylo umožněno vystupovat jako zahraniční podnikatelé, snažící se nakupovat pašované předměty, které by mohly být použity v jaderných zbraňových systémech. V některých případech, v závislosti na poradcích Pentagonu, mohli být neverbováni místní občané a ti pak žádáni aby se spojili s guerillami nebo teroristy… „

Nová pravidla umožní komunitě speciálních sil založit to, co se nazývá „akční týmy“ v cílových zemích v zámoří, které lze použít k nalezení a odstranění teroristických organizací. „Vzpomínáte si na eskadry smrti v Salvadoru?„, zeptal se mě bývalý vysoký zpravodajský důstojník s odkazem na vojáky vedené gangy, které páchaly zvěrstva na začátku osmdesátých let. „Založili jsme je a financovali.“, řekl. „Cílem je nyní rekrutovat místní obyvatele v jakékoliv chceme oblasti. A nebudeme o tom říkat kongresu. Bývalý vojenský důstojník, který má povědomost o výsadkových schopnostech Pentagonu, řekl: „Budeme jezdit se zlými hochy.“

(39)

United Press International hlásila v červnu 2005:

Američtí zpravodajští důstojníci hlásí, že někteří z povstalců v Iráku používají nejnovější model pistole Beretta 92, ale pistole vypadají jako by měly vymazány sériová čísla. Čísla se nezdají fyzicky vymazána; pistole zdá se pocházejí z výrobní linky už bez pořadových čísel. Analytici naznačují, že absence sériových čísel ukazuje, že zbraně byly určeny pro zpravodajské operace nebo teroristické buňky se značnou vládní podporou. Analytici spekulují, že tyto zbraně pocházejí pravděpodobně od Mossadu, nebo CIA. Analytici spekulují, že tyto nevystopovatelné zbraně mohou používat agenti provokatéři, i když americké úřady používají povstalecké útoky proti obyvatelstvu jako důkaz o neoprávněnosti odporu.

(40)

V utajení pracující izraelští vojáci v roce 2005 přiznali, že vrhali kameny na jiné izraelské vojáky, aby to mohli svézt na Palestince. Toto potřebovali jako výmluvu pro zákrok proti demonstraci pokojných Palestinců.

(41)

Quebecká policie přiznala, že násilníci, kteří donesli kamení na pokojný protest, byli ve skutečnosti tajní policisté. (Podívejte se zde.)

(42)

Manuál americké armády pro zvláštní operace z roku 2008 doporučuje, aby armáda používala zástupné nestátní skupiny, jako „polovojenské síly“, jednotlivce, firmy, zahraniční politické organizace, rezistentní nebo povstalecké organizace krajanů, mezinárodní teroristické protivníky, přistěhovalecké teroristy, lidi s nějakým „škraloupem“ a další společensky či politicky „nežádoucí osoby“. Příručka vysloveně přiznává, že americké speciální operace mohou zahrnovat i boj proti terorismu a „terorismus“ (stejně jako „nadnárodní trestnou činnost, včetně nezákonného obchodu s narkotiky, nedovoleného obchodu se zbraněmi a ilegálních finančních transakcí.“)

(43)

Bývalý šéf tajné služby a hlava státu Itálie (Francesco Cossiga) informoval ministra odpovědného za policii o tom, jak se vypořádat s protesty učitelů a studentů v roce 2008:

„Měl by udělat to, co jsem dělal já, když jsem byl ministrem vnitra… infiltrovat hnutí agenty provokatéry inklinujících k provedení čehokoliv… A poté, se silou získanou souhlasem obyvatelstva … bít je do krve a bít do krve i ty učitele, co je podněcují. Zvláště učitele. Staré lidi samozřejmě ne, ale dívky učitelky ano.“

(44)

Při protestech na setkání skupiny G20 v Londýně v roce 2009 viděl člen britského parlamentu skupinu policistů v civilu, jak se pokouší podněcovat dav k násilí.

(45)

Egyptští politici přiznali (a podívejte), že státní zaměstnanci vyplenili neocenitelné muzejní artefakty v roce 2011, aby se tak pokusili zdiskreditovat demonstranty.

(46)

Výtržníci, kteří zdiskreditovali pokojné protesty při slibu mexického prezidenta v roce 2012, přiznali, že jim bylo vyplaceno 300 pesos, aby zničili vše, co jim stálo v cestě. Podle wikipedie fotografie také ukazují vandaly čekající ve skupinách za policejními zátarasy před násilím.

(47)

Plukovník kolumbijské armády přiznal, že jeho jednotka zavraždila 57 civilistů, pak je oblékli do uniforem a tvrdili, že se jednalo o rebely zabité v boji.

(48)

Dne 28 listopadu 2014 byli mexičtí agenti provokatéři přepraveni armádními vozidly k účasti na masových únosech protestujících v Iguale, jak bylo ukázáno pomocí videa a fotografií rozšiřovaných prostřednictvím sociálních sítí.

(49)

Vysoce respektovaný autor z Telegraph Ambrose Evans-Pritchard říká, že šéf saúdské tajné služby – princ Badar – nedávno přiznal, že saúdská vláda řídí čečenské teroristy.

(50)

Americké zdroje z nejvyšších míst přiznaly, že turecká vláda – kolega z NATO – provedla útoky chemickými zbraněmi, ze kterých obvinila syrskou vládu; a vysoce postavení činitelé z turecké vlády na videu přiznali plány na provedení útoků a následné obvinění syrské vlády.

(51)

Šéf ukrajinské tajné služby přiznává, že útoky ostřelovačů, které začaly ukrajinský převrat, byly provedeny za účelem falešného obvinění druhých. Ukrajinští činitelé připustili, že ukrajinští ostřelovači pálili na obě strany, aby vytvořili maximální chaos.

(52)

Barmští vládní úředníci přiznali, že Barma používá útoky pod falešnou vlajkou proti muslimským a budhistickým skupinám, aby mezi nimi rozdmychala nenávist, a tím se zabránilo šíření demokracie.

(53)

Britská špionážní agentura přiznala (a podívejte se), že provádí „digitální falešné vlajky“ a následně falešně obviňuje lidi z psaní urážlivých, či nezákonných textů.

(54)

Američtí vojáci přiznali, že v případě zabití nevinných Iráčanů či Afghánců „upustí“ poblíž těl automatické zbraně, aby tak mohli předstírat, že šlo o radikály.

(55)

Stejně tak policie obviňuje nevinné lidi ze zločinů, které nespáchali. V praxi je dobře známo, že New York Times v roce 1981 zmínil:

V policejním žargonu je známý výraz „throwdown“, kdy je k oběti podstrčena zbraň.

Newsweek napsal v roce 1999:

Perez, sám bývalý policista z okresu Los Angeles byl přistižen při krádeži osmi liber kokainu z policejní důkazní skříňky. Po přiznání viny očekával mírnější trest poté, co vyprávěl otřesný příběh o pokusu vraždy a podstrčení zbraně, aby bylo střílení ospravedlněné. Perez řekl, že on a jeho partner důstojník Nino Durden, zastřelili neozbrojeného člena gangu jménem Javier Ovando. Vedle muže v bezvědomí umístili automatickou pušku a tvrdili, že se Ovando během sledování snažil střílet.

Wikipedia uvádí:

Jako součást své dohody o přiznání viny Perez zapojil desítky důstojníků z proti-gangové jednotky, a popsal rutinní bití členů gangu, falšování důkazů o podezřelých, falšování zpráv a zakrývání nevyprovokované střelby.

(poznámka na okraj – i když se technicky nejedná o typickou falešnou vlajku – policie zatýká a falešně obviňuje nevinné lidi i mnoha jinými způsoby)

(56)

Bývalý americký zpravodajský důstojník nedávno prohlásil:

Většina teroristů jsou falešní teroristé („teroristé falešné vlajky“) a jsou vytvářeni našimi vlastními zpravodajskými/tajnými službami.

(57)

Vedoucí a zvláštní agent z FBI Los Angeles uvedl, že většinu teroristických útoků páchají CIA a FBI jako falešné vlajky. Rovněž ředitel Národní bezpečnostní agentury za éry Ronalda Reagana – generál William Odom řekl:

V každém případě USA již dlouho používají terorismus. V letech 1978-79 se Senát snažil přijmout zákon proti mezinárodnímu terorismu, ale v každé verzi, kterou vyprodukovali, právníci nalezli jeho porušování ze strany USA.

(58)

Vůdci napříč historií přiznali „výhody“ falešných vlajek k ospravedlnění své politické agendy:

Terorismus je nejlepší politickou zbraní. Nic nežene lidi tak, jako strach z náhlé smrti.“

Adolf Hitler

„Samozřejmě, že lidé nechtějí válku… Ale jsou to konec konců vůdci země, kdo určuje politiku, a vždy je jednodušší stáhnout lidi za sebou, ať již to je demokracie, nebo fašistická diktatura, nebo parlamentní či demokratická diktatura… Hlas, nehlas, lidi lze vždy přimět k tomu, aby poslouchali své vůdce. Je to snadné. Jediné, co musíte udělat, je říct jim, že jsou napadeni a odsoudit pacifisty za nedostatek vlastenectví a za vystavování země nebezpečí. Funguje to úplně stejně v jakékoliv zemi.“

Herman Gőring

„Nejjednodušší způsob jak získat kontrolu nad obyvatelstvem je provádění teroristických útoků. Veřejnost bude volat po příslušných zákonech, když bude ohrožena její bezpečnost.“

Josef Stalin

Postscript: Neoznačené izraelské stíhačky a neoznačené izraelské torpédové čluny v roce 1967 zaútočily – a udělaly všechno, aby ji potopily – na americkou loď u pobřeží Egypta s názvem USS Liberty.

Útok začal zacílením na lodní telekomunikace, takže Američané nemohli volat rádiem o pomoc. Potom Izraelci přerušili i nouzový kanál na lodi a stříleli na záchranné čluny, ve snaze zabránit přeživším v úniku.

Přepisy rozhovorů mezi izraelskými piloty a izraelskou armádou jasně ukazují, že Izrael věděl, že se jedná o americkou loď.

Četní vysocí představitelé amerických vojenských tajných služeb – včetně admirála Thomase H. Moorera, bývalého předsedy sboru náčelníků štábů – věří, že šlo o neúspěšný útok pod falešnou vlajkou, a že v případě úspěšného potopení lodi by Izrael obvinil Egypt. Prezident Lyndon Johnson vskutku vyslal nukleárně vyzbrojené stíhačky bombardovat egyptskou Káhiru. Byly odvolány pouze na poslední chvíli, když si Johnson uvědomil, že to byli Izraelci a nikoliv Egypťané, co vystřelili na loď Liberty.

Tyto akce jsou pravděpodobně přiznáním, že Izrael měl v úmyslu obvinit z útoku Egypt a nechtěl umožnit posádce, aby vypověděla světu, co se skutečně stalo: (1) použití neoznačených letadel a lodí, (2) zničení komunikačních zařízení a přerušení nouzového kanálu Liberty, (3) pokusy potopit loď a zničit záchranné čluny.

(Odkazy zde zde zde a zde)

Překlad Messin

 

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/fifty-eight-admitted-false-flag-attacks/5505411