O co je Prasečí chřipka větší podvod, o to více je stanné právo skutečné a blíže

globe-32299_960_720

Jak se představitelé snaží zaručeně tvrdit, že koncem tohoto roku se vrátí smrtelnější forma H1N1, byla ustavena drakonická opatření za pomoci podvodného nahánění strachu a hysterie.

Paul Joseph Watson
4. května 2009

Virus H1N1 samotný si vyžádal méně životů, než by se očekávalo u normální chřipky, ale architektura stanného práva ve formě drakonických opatření přichystaná pod záminkou boje proti pandemii byla pevně zakotvena.

Zdravotnické úřady nyní své apokalyptické předpovědi ohledně pandemie prasečí chřipky zmírňují, poté, co se virus ukázal být mírnějším, než se lidi původně báli, ale představitelé varují, že smrtelnější forma nemoci by se mohla vrátit na podzim nebo v zimě.

Gargantuovské strašení, do kterého se pustily západní vlády, přesto, že virus zabil pouze jedno 23 měsíční batole v USA, stanovilo standard pro to, co můžeme očekávat, až vypukne příští nemoc, kde představitelé již prohlašují, že k tomu dojde koncem tohoto roku.

„U pandemie máte dvě fáze. První, která je často velmi mírná, a pak mnohem závažnější na podzim nebo v zimě,“ řekl ministr zdravotnictví UK Alan Johnson. „Takže se nemusíme vypořádávat s epidemií nyní, ale musíme se připravit zřejmě na druhou fázi.“

Nyní víme, co budou přípravy znamenat – vytvoření vakcíny pro boj s prasečí chřipkou, která, má-li nedávná historie pokračovat, bude nebezpečnější, než samotný virus. Přirozeně, že očkování bude zpočátku dobrovolné, ale jakmile bude vypuštěna další pandemie a strašení se opět dostane do obrátek, volání po povinném očkování dosáhne crescenda a média již Američany připravují, aby tuto premisu akceptovali.

Navíc ministerstvo bezpečnosti Otčiny již naznačilo, jak BATF, FBI a američtí maršálové budou povoláni, aby zavedli povinné karantény v případě rozšířeného výskytu prasečí chřipky v USA. Podle prezidentského dekretu 13375 pokud se občané pokusí osvobodit se od „nedobrovolné izolace“, vystaví se pokutě 250,000 dolarů a jednomu roku vězení.

Mediální huštění strachu z H1N1 lidi aklimatizovalo na vídání obrázků ozbrojených vojáků na ulicích dávajících rozkazy a spolupracujících s policií. Nekonečné obrázky vojenských jednotek vydávajících ústní roušky občanům Mexico City navodily v mysli populace názor, že vojenské jednotky jsou tu, aby „pomohly“ v době krize.

Zjišťujeme také, že „regionální vlády mohou uplatnit „drakonickou“ moc, pokud virus prasečí chřipky dosáhne fáze nejhoršího scénáře, od monitorování lidí v jejich vlastních domovech po uchvácení kontroly nad celou ekonomikou,“ jak uvedla zpráva AFP.

Plán australské vlády „umožňuje „mimořádná opatření“, včetně pravomoci řídit dodávky zboží a služeb, což bude znamenat efektivní kontrolu nad ekonomikou,“ uvádí se v článku.

Virus prasečí chřipky se ukázal být méně smrtícím, než běžná chřipka v Británii a USA, přesto nás média stále zaplavují historkami o zavírání škol, zrušených akcích a o každičké podrobnosti u každého individuálního případu. Proč je to vůbec ještě ve zprávách? Šlo by normálně o celostátní zprávy, pokud byste dostali rýmu? Podvod s prasečí chřipkou byl perfektním beta testem toho, jak média budou hystericky nafukovat scénáře soudného dne, když dojde k příští pandemii.

Vlády by nemohly ustavit takové drakonické plány reakce, aniž by jim v tom nepomohlo mediální nahánění strachu, a nyní, když byla tato opatření vytesána do kamene, můžeme pouze čekat, než budou plně zavedena, když příště dojde k vypuknutí více smrtící nemoci, jak nám představitelé tak nadšeně slibují.

5.5.2009 Zdroj: http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=8986